top of page

MEBLE BIUROWE

Providing Everything You Need

AUDIOPOD 

Meble z kolekcji AUDIOPOD są dedykowane do biur o charakterze open space. Motywem przewodnim linii jest tworzenie wyciszonych przestrzeni w pomieszczeniach gdzie przebywa większa ilość pracowników. Meble mają pozwolić poza izolacją akustyczną również na izolację fizyczną od otoczenia. Rozwiązania z kolekcji oferują zwiększenie komfortu pracy  poprzez swoją formę i niezależność wydzielonej powierzchni oraz poprawę warunków akustycznych. Kształt uwzględnia modułowy charakter rozwiązań, a także ergonomię jego użytkowania oraz bezpieczeństwo. Dzięki temu kolekcja jest możliwa do implementacji w każdej przestrzeni open space,a także dostępna dla osób z różnym poziomem niepełnosprawności. Kolekcja mebli AUDIOPOD obejmuje meble których funkcją jest zapewnienie wyciszonej przestrzeni. Należy przez to rozumieć tworzenie odizolowanych częściowo lub całkowicie quasi-pomieszczeń w ramach powierzchni wspólnych w biurach przeznaczonych do prowadzenia rozmów telefonicznych, wideokonferencji czy pracy w ciszy.

Q-OFFICE

Meble z kolekcji Q-OFFICE są dedykowane dla biur gdzie zadaniem nadrzędnym jest aby meble oferowały rozwiązania, których celem będzie zwiększenie komfortu pracy w open space poprzez poprawę warunków akustycznych. Kolekcja działa w myśl zasady tworzenia fizycznie odizolowanych przestrzeni, ale na rozwiązaniach łączących tradycyjne meble biurowe z elementami akustycznymi.

OSSOF

Meble z kolekcji OSSOF są dedykowane do biur o charakterze open space. Nazwa OSSOF oznacza bezpośrednio OPEN SPACE SMART OFFICE FURNITURE, z tego powodu  meble oferują rozwiązania zwiększenie komfortu pracy w open space poprzez swoją mobilność i modułowość oraz poprawę warunków akustycznych. Kształt uwzględnia modułowy charakter rozwiązań, a także ergonomię jego użytkowania oraz bezpieczeństwo. Dzięki temu kolekcja jest możliwa do implementacji w każdej przestrzeni open space,a także w pełni dostępna dla osób z różnym poziomem niepełnosprawności. Kolekcja stworzona została w myśl zasady tworzenia fizycznie odizolowanych przestrzeni, ale na rozwiązaniach łączących tradycyjne meble biurowe z elementami akustycznymi.

bottom of page